Кіровоградською обласною радою проведено Вебінар з органами місцевого самоврядуванняВідзнаки ради

 

 


 Докладніше


Вхід працівників

Введіть логін та/або пароль — хибні. Спробуйте еще раз.
Перенаправлення...
 
Сьогодні, 6 лютого 2013 року, голова районної ради Іван Архипенко, голови та землевпорядники місцевих рад взяли участь у Вебінарі, що проводився головою Кіровоградської обласної ради.

На нараді були присутні начальник та спеціалісти відділу Держземагентства в Гайворонському районі, заступники головного лікаря районного територіального медичного об'єднання та заступник голови районної державної адміністрації з гуманітарних питань.

На початку наради голова обласної ради Микола Ковальчук розповів про свою робочу поїздку до м.Києва та зустріч з Віце-прем'єр-міністром України Вілкулом О.Ю. і Головою Верховної Ради Рибаком В.В.

Першим питанням порядку денного Вебінару було «Про державний земельний кадастр». Про особливості земельного законодавства розповів та відповів на поставлені запитання, що надходили в ході роботи від рад області, начальник головного управління Держземагентства в Кіровоградській області Петрікеєв В.О.

Наступні питання стосувалися медичної сфери. Це шляхи удосконалення екстреної медичної допомоги та реформування медичної галузі в області. Перед аудиторією виступив начальник управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації Рибальченко О.М._________________
ВАЖЛИВО!

Увага

© 2015. Гайворонська районна рада